1990 yılında otomotiv sektörüne giren MİA DİZAYN, geçen yıllar içinde kaliteli hizmet, vizyoner duruş ve yenilikçi tasarım anlayışıyla her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde yerini korumuş ve kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin güvenilir markası olarak anılmayı başarmıştır.

Pendik Kaynarca’daki üretim merkezimizde tecrübeli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız eşliğinde TSE –İSO – TÜVTÜRK – TÜRKAK standartlarına uygun malzeme ve tasarım anlayışıyla dizayn ettiğimiz araçlar sunmaktayız.

Araç içi dönüşüm, seri tadilat, imalat, montaj, bakım, onarım ve satış sonrası hizmetlerimizle bireysel talepleri ve/veya kurumsal firmaların araç taleplerini yaratıcı çözümler sunarak karşılamaktayız.

Müşteri taleplerini sağlam diyaloglarla tam olarak algılayıp memnuniyet odaklı dizaynlar yaparken, hızlı termin, yüksek kalite ve yasal şartlara uygun çalışmalar ilkelerimizden hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz.

MİA DİZAYN, araç dizaynı yanında otomotiv alım-satım ve araç kiralama sektöründe de uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda Oto Center Galericiler Sitesi ve İstinye’de araç satışlarımız gerçekleşmektedir.
3o yıllık tecrübesiyle , her zaman daha iyisini yapmak için sektörün tüm gereklerini yerine getirip, fark yaratan MIA DİZAYN yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir.